Võru Kevad Judo Tournament 12-13.03.2016

Categories

Results

AB+90 (5)
1.CHECHETKINS MaksimsLKSS/LAT
2.KHARKHARDINOV VIACHESLAVOlimp Tver/RUS
3.JAROCKIS VLADLENSVentspils/LAT
AB-50 (9)
1.IVANOV DenissBoskO/LAT
2.ROGOVS DanilsLKSS/LAT
3.BIKMUKHAMETOV Vladimir SDUSHOR Soyuz/RUS
3.PULKKA JensVantaan Jukara/FIN
5.GARADZHA AleksandrDUSH/RUS
5.PÄÄSTEL RandelVõru REI/EST
7.KABANEN EdvinAitado/EST
7.UUSITALO ToniFinnish National Tea/FIN
AB-55 (9)
1.RAZMADZE SandroV.Zelonija sporta sk/LAT
2.ROMASKINS Vladimirs V.Zelonija sporta sk/LAT
3.LEINASAAR RasmusKempo/EST
3.AHONEN JoniFinnish National Tea/FIN
5.LINDQVIST JonasShirokawa/FIN
5.HAKKARAINEN SanteriFinnish National Tea/FIN
7.HROMENKOVS SergejsLKSS/LAT
7.AASALEHT MerkoKempo/EST
AB-60 (14)
1.BASHAROV JEVGENIKIBUVITS/EST
2.SAGALEC ErnestasKumikata/LTU
3.LIIMATAINEN JoeFinnish National Tea/FIN
3.RIZIJS Arturs DanielsV.Zelonija sporta sk/LAT
5.KRUKLIS RicardsV.Zelonija sporta sk/LAT
5.HMELNITSKI NikitaOokami/EST
7.TARMA MarkusMeido-Kan/FIN
7.AHONEN JoonasFinnish National Tea/FIN
AB-66 (16)
1.SAGALEC EdvardasKumikata/LTU
2.STUPKIN BorissAfina/EST
3.ABUBAKAROV IljasDo/EST
3.HANS RENARSSIGULDA/LAT
5.VEHMAS ViliFinnish National Tea/FIN
5.KRASOVSKI ArtursLIDO/LAT
7.JUROV NIKITAES PÕHJAKOTKAS/EST
7.ŠADZEVIČIUS RokasKumikata/LTU
AB-73 (23)
1.GALAKTIONOVS ArtjomsLKSS/LAT
2.ZAKULIS NORMUNDS OSKARSKYODAI/LAT
3.PAUPARIS Justas Kumikata/LTU
3.ZARUDNEVS AlekseiLIDO/LAT
5.VIRU Ralf-StivenAitado/EST
5.PYYKKÖ MiskaFinnish National Tea/FIN
7.DRJANIGINS AleksandrsV.Zelonija sporta sk/LAT
7.KUBAEV Sayd-ArbiTampereen Judo/FIN
AB-81 (11)
1.SMIKOVSKIS DaniilsV.Zelonija sporta sk/LAT
2.TRUHACHEV NikitaBoskO/LAT
3.KULISHS DanilaLKSS/LAT
3.HUPENIJA SandroV.Zelonija sporta sk/LAT
5.HEREA AlexsandruFinnish National Tea/FIN
5.TERNOVIKS NikitaLKSS/LAT
7.ERONEN SakariTampereen Judo/FIN
7.BARTKEVICH AleksandrLIDO/LAT
AB-90 (11)
1.GERKENS EMILSKYODAI/LAT
2.TSEBURAHHOV IljaM-Dojo/EST
3.ISTSHENKO ALEKSKIBUVITS/EST
3.ERGLIS ArtursSATORI/LAT
5.KRIMS NikitaMakkabi/LAT
5.SÜLLA SimonAitado/EST
7.VAKALAS AldasGolden Score /LTU
7.KIBICKAS PauliusR.Sargūno g./LTU
AG+70 (4)
1.ČERŅIKOVA DarjaJelgavas BJSS/LAT
2.LUTSAR MerilinAitado/EST
3.LEBEDEVA AnnaIppon/LAT
AG-48 (1)
1.JEVSTIGNEJEVA Eliza MarijaAdazu BJSS/LAT
AG-52 (8)
1.SANDEL ChristinaFinnish National Tea/FIN
2.KÜTT InesZen/EST
3.KROPE DairaAdazu BJSS/LAT
3.JEVSTIGNEJEVA Eliza MarijaAdazu BJSS/LAT
5.SMIRNOVAITĖ JulijaR.Sargūno g./LTU
5.TARKUS MeritKempo/EST
7.KURVINEN LisaFinnish National Tea/FIN
7.HELLGREN JannikaFinnish National Tea/FIN
AG-57 (8)
1.KRASILNIKOVA ULIANAOlimp Tver/RUS
2.VASILIAUSKAITĖ AidaR.Sargūno g./LTU
3.OLLIKAINEN EllaFinnish National Tea/FIN
3.LIPARD VIIVIKAES PÕHJAKOTKAS/EST
5.JÄRVE Äli AgnesSK Taifu/EST
5.STANKEVICHA JulijaSingitaj/LAT
7.NIKA AndraAdazu BJSS/LAT
7.LEITONE KeitaAdazu BJSS/LAT
AG-63 (7)
1.RINKEVIČA MilenaJelgavas BJSS/LAT
2.KITELE DarjaSingitaj/LAT
3.KÄRHÄ ViiviFinnish National Tea/FIN
3.NEDVEDSKAJA NIKAES PÕHJAKOTKAS/EST
5.VINOGRADOVA VALERIYAOlimp Tver/RUS
5.RAVEALA KatriFinnish National Tea/FIN
7.KEITAANNIEMI TinjaFinnish National Tea/FIN
AG-70 (4)
1.GOLUBIKHINA ELIZAVETAOlimp Tver/RUS
2.KÄHÄRÄ SaraFinnish National Tea/FIN
3.LEPPÄNIEMI VilmaFinnish National Tea/FIN
BB+81 (4)
1.TŠEPELOV VassiliBrigantina/RUS
2.AALTONEN LuukasFinnish National Tea/FIN
3.POGOSSIAN DavidAudentese Spordiklub/EST
BB-42 (4)
1.LIPARD ViljarAudentese Spordiklub/EST
2.SAKSLADU MarcusAudentese Spordiklub/EST
3.LARIONOV ArtemiAudentese Spordiklub/EST
BB-46 (4)
1.SELEDTSOV ALEKSANDRKIBUVITS/EST
2.MATVEEV Nikita SDUSHOR Soyuz/RUS
3.ZEMENKOV RUSLANKIBUVITS/EST
BB-50 (11)
1.FEDOROV EGOROlimp Tver/RUS
2.GARADZHA AleksandrDUSH/RUS
3.MESSEK Egert-ErvinKempo/EST
3.BIKMUKHAMETOV Vladimir SDUSHOR Soyuz/RUS
5.PÄÄSTEL RandelVõru REI/EST
5.PANJUŠÕN Andrei Brigantina/RUS
7.KABANEN EdvinAitado/EST
7.LINDSTRÖM HugoLandvetter Judo/SWE
BB-55 (7)
1.KONT Carl GustavOokami/EST
2.AASALEHT MerkoKempo/EST
3.GUSTAVSSON HugoLandvetter Judo/SWE
3.TUNGER AndreOokami/EST
5.HIETANEN JoelTampereen Judo/FIN
5.MÄGISTE Ivo Ri ReijoVõru REI/EST
7.HAKKARAINEN SanteriFinnish National Tea/FIN
BB-60 (12)
1.NURIEV DenielAudentese Spordiklub/EST
2.GOLIKOV IljaKempo/EST
3.BRAGIN DaniilM-Dojo/EST
3.KÄNNA SilverDo/EST
5.TOLSTJAKOV AleksM-Dojo/EST
5.KLJUTŠENKO NikitaBrigantina/RUS
7.SOE RobinVõru Rei/EST
7.LAAN RainoDo/EST
BB-66 (13)
1.VANATOA MarkusOokami/EST
2.Kunygin NikitaOlimp Tver/RUS
3.TORV TaavetAitado/EST
3.KULMALA RoniTampereen Judo/FIN
5.RANNE Marek MartenZen/EST
5.IVANOV ArtjomES Põhjakotkas/EST
7.RAND Uku PärtelKuressaare KSK/EST
7.PAVLJUTSENKO AleksandrAudentese Spordiklub/EST
BB-73 (5)
1.KOKHTASHVILI GiviKempo/EST
2.LAUR ErikAitado/EST
3.MACHIKHIN ARTEMKIBUVITS/EST
BB-81 (2)
1.PRIILINN TÜRK Karl TaniAitado/EST
2.KASKMAN StenBudolinn/EST
BG+63 (3)
1.TKAČENKO Katrina LauraIppon/LAT
2.VESSO VirginiaZen/EST
3.MIKK MarleenAudentese Spordiklub/EST
BG-44 (1)
1.UFIMCEVA AleksandraIppon/LAT
BG-48 (4)
1.MIHHAILOVA DARJAKIBUVITS/EST
2.ENGDAHL TildaLandvetter Judo/SWE
3.UFIMCEVA AleksandraIppon/LAT
BG-52 (5)
1.ARAMBURO MelinaLandvetter Judo/SWE
2.LEPONEN JohannaShirokawa/FIN
3.TARKUS MeritKempo/EST
BG-57 (3)
1.VASILIAUSKAITĖ AidaR.Sargūno g./LTU
2.VAHE LottaFinnish National Tea/FIN
3.JAKIMOVA MARIAES PÕHJAKOTKAS/EST
BG-63 (0)
CB+70 (4)
1.JAROŠEVITŠ DaniilDodze/EST
2.DRANICHNIKOV IvanDinamo Pskov/RUS
3.MERKUSHEV MARTINKIBUVITS/EST
CB-34 (8)
1.LEPP RichardVõru REI/EST
2.ISAYEV AleksandrSDUSHOR Soyuz/RUS
3.VASSILJEV IljaKIBUVITS/EST
3.KREMM Erik KristoKuressaare KSK/EST
5.MEDRI ArturKuressaare KSK/EST
5.RAUD Ott AleksanderToni Judokool/EST
7.TATE RobertKempo/EST
7.SACHRIS JaakLüllemäe/EST
CB-38 (6)
1.ALTOSAR ReneBudolinn/EST
2.KANASKIN ArtjomBudolinn/EST
3.BUKHAROV Maksim SDUSHOR Soyuz/RUS
3.POSTOL KirillOokami/EST
5.KÄGU Oskar-MihkelKempo/EST
5.GUTMANN KasparDo/EST
CB-42 (6)
1.LIPARD ViljarAudentese Spordiklub/EST
2.JEREMEJEV ArturDodze/EST
3.ZAHHAROV SLAVAKIBUVITS/EST
3.KUMM KonradAudentese Spordiklubi/EST
5.JUNG SebastianToni Judokool/EST
5.DELJANSKI IljaMikado/EST
CB-46 (8)
1.ZEMENKOV RuslanKIBUVITS/EST
2.SELEDTSOV ALEKSANDRKIBUVITS/EST
3.PANAYEV ArtjomSDUSHOR Soyuz/RUS
3.TALTS RasmusOokami/EST
5.PISARTSIK DanielVõru REI/EST
5.NIKITIN AlekseiBuffen-do/EST
7.PARM MarkusToni Judokool/EST
7.OLHANS KalleLandvetter Judo/SWE
CB-50 (4)
1.LIZUNOVS NikitaSingitaj/LAT
2.RÖSBERG RobertToni Judokool/EST
3.KÕVA KaurVõru REI/EST
CB-55 (10)
1.ROOSTFELDT Patrik Aitado/EST
2.REIMETS Georg EricToni Judokool/EST
3.MÄGI ArgoZen/EST
3.SELEZNJOV IvanBuffen-do/EST
5.ILMJÄRV AndreOokami/EST
5.SUURILD JasperKempo/EST
7.SEMJONOV KonstantinDodze/EST
7.FREIBERG AhtiLüllemäe/EST
CB-62 (1)
1.SHEVTSOV GlebKIBUVITS/EST
CB-70 (5)
1.JAANUS MartenKempo/EST
2.SHEVTSOV GlebKIBUVITS/EST
3.TREIER SvenVõru REI/EST
CG+52 (5)
1.PAPP Maria SimonaToni Judokool/EST
2.HERMLIN JanelleDo/EST
3.BELENKO VALERIAKIBUVITS/EST
CG-36 (5)
1.ENGDAHL NellieLandvetter Judo/SWE
2.TARS MariaDo/EST
3.SHADUROVA DanielaSingitaj/LAT
CG-40 (4)
1.SALONEN PihlaFudoshin Pori/FIN
2.KARPENKO KristinaBuffen-do/EST
3.NURM Anna Liisa Do/EST
CG-45 (5)
1.SHISHKOVA YekaterinaSDUSHOR Soyuz/RUS
2.WESTER TindraLandvetter Judo/SWE
3.POMORMARJOVA MariaOokami/EST
CG-52 (6)
1.MIHHAILOVA DARJAKIBUVITS/EST
2.BRJAKINA KristinaAudentese Spordiklub/EST
3.KOROBEINIKOVA ELIZAVETAES PÕHJAKOTKAS/EST
3.MILLEND Anna MariaOokami/EST
5.ARSHAKYAN VilenaAudentese Spordiklubi/EST
5.PIKULOVA LarinaKempo/EST
DB+55 (7)
1.URSAKI RUSLANKIBUVITS/EST
2.SHEVTSOV GlebKIBUVITS/EST
3.KIRNA KabrielDo/EST
3.KIVISTIK KaarelKempo/EST
5.PAAP Cristofer-RamsesKempo/EST
5.MERISTE EndelLüllemäe/EST
7.MISNIK RoolionBuffen-do/EST
DB-25 (8)
1.SELEDTSOV EVGENIIKIBUVITS/EST
2.KIVILA RasmusAudentese Spordiklub/EST
3.STSEKOTIN FilippAudentese Spordiklubi/EST
3.LEHTMETS Kaur-RobertZen/EST
5.LEPP RavelRõuge/EST
5.MÄGI RamonKuressaare KSK/EST
7.PAJUSAAR RasmusVõru REI/EST
7.PIIRIKIVI AndrisZen/EST
DB-27 (12)
1.SAARM Franz StevenDo/EST
2.KALMUS JoosepDo/EST
3.AZARUMYAN ArtakAudentese Spordiklub/EST
3.JEREMEJEV Daniel Dodze/EST
5.SIIM JarekVõru REI/EST
5.KAHAR Rihard JoosepAudentese Spordiklub/EST
7.GILL Talvin Theo Spordiklubi Barra/EST
7.KALEV KaarelAudentese Spordiklub/EST
DB-30 (15)
1.DIKAJEV SaadAudentese Spordiklub/EST
2.ČAVARS RaitisAlūksne/LAT
3.GORBUNOV AleksandrDinamo Pskov/RUS
3.KORNIENKO ALEKSANDRKIBUVITS/EST
5.AAVAST AndryToni Judokool/EST
5.MÄÄTTÄ SakuTyrvään Juro/FIN
7.PRAZŅICĀNS Uvis Alūksne/LAT
7.KABLUKS MatīssAlūksne/LAT
DB-34 (14)
1.VASSILJEV ILJAKIBUVITS/EST
2.VILLAKO MarkusAltia/EST
3.MELEŠIN KIRILES PÕHJAKOTKAS/EST
3.JEGOROV NikitaBuffen-do/EST
5.VÄIN AleksanderKuressaare KSK/EST
5.OJANNE JustusTyrvään Juro/FIN
7.REVA RaimondsSingitaj/LAT
7.LIPP GregorKempo/EST
DB-38 (12)
1.HOLTSMEIER OliverDo/EST
2.TÜRNA ArturDo/EST
3.TRUVERK Martin Kuressare KSK/EST
3.MIILO Kert- ErmonAudentese Spordiklub/EST
5.LOKK KarlAudentese Spordiklub/EST
5.KANGRO TehoRõuge/EST
7.SILLAT GeorgKempo/EST
7.KOPPEL Kristian-JaanKempo/EST
DB-42 (5)
1.POLLI OliverToni Judokool/EST
2.SALONEN Jari-Matti Do /EST
3.VAISMAA HenriAudentese Spordiklub/EST
DB-46 (5)
1.VOLODJKO DamirVentspils/LAT
2.TIITUS RaitSamurai/EST
3.KALA AndreVõru REI/EST
DB-50 (5)
1.LADÕGIN JevgeniAudentese Spordiklub/EST
2.LAVITS SilverToni Judokool/EST
3.OTTI MarkkusZen/EST
DB-55 (3)
1.TERANDI MadisDo/EST
2.HEINALO KaarelZen/EST
3.PEEGEL KarlLüllemäe/EST
DG+35 (3)
1.KUKS AaleLüllemäe/EST
2.AVTUHOVA AlikaVentspils/LAT
3.MILLEND Emma ViktoriaOokami/EST
DG-29 (4)
1.DOBROĻUBOVA KeitaAlūksne/LAT
2.SAZONOVA AljonaBuffen-do/EST
3.KURM Karoliina Spordiklubi Barra/EST
DG-32 (4)
1.KERGALVE ViktorijaVentspils/LAT
2.HENDRIKSON EmiliaKempo/EST
3.SAKS KetliRogosi/EST
DG-34 (4)
1.KUZŅECOVA Jūlija Alūksne/LAT
2.ROOMETS CarenaVõru REI/EST
3.RANDLANE PilleZen/EST