XXII Võru Kevad Judo Tournament 25-26.02.2017

Categories

Competitors

NameCountryCategory Pos 
AASUMETS Egert MattiasEST/OokamiCB-38-
ABRAMOV DenisRUS/SegunBB-503.
ABRAMOV DenisRUS/SegunAB-503.
ADAMOVICS AndrisLAT/KYODAIAB-60-
AGAJEV SamirEST/TanukiDB-307.
ALEKSANDROV AlekseiEST/Buffen-doCB-627.
ALIMOV TimurEST/BudolinnDB-34-
ALKSNE VinetaLAT/Adazu BJSSBG-571.
ALKSNE VinetaLAT/Adazu BJSSAG-572.
ALKSNIS RalfsLAT/Adazu BJSSBB-55-
ALTOSAAR MihkelEST/AitadoAB-735.
ALTOSAR ReneEST/BudolinnBB-461.
ANDREJEV EdgarEST/SK DodzeAB-73-
AVETJAN EduardEST/Audentese SpordiklubiCB-557.
AZIZ ZicoFIN/Lahden JudoseuraBB-661.
AZIZ ZicoFIN/Lahden JudoseuraAB-665.
Aliev MukhammadmustafaRUS/SegunCB-553.
BAHTEEV MarseilleRUS/SSHOR UnionAB-81-
BARANOVA VladaLAT/Jelgavas BJSSCG-361.
BARINOV ViktorEST/Buffen-doAB-60-
BARINOVS RodionsLAT/SK ZiemeïblâzmaBB+813.
BASHAROV EvgeniiEST/KibuvitsAB-662.
BELIHS DanilaLAT/Jelgavas BJSSDB-272.
BELJAKOV ArtjomEST/OOKAMIDB-462.
BERG BertEST/DoDB-277.
BERZINS EdvardsLAT/V.Zelonija Sporta skolaBB+815.
BEZUGLOV IljaEST/SK DodzeDB-275.
BILINCUKS NaurisLAT/AluksneAB-66-
BILINCUKS NikitaLAT/Aluksne BB-667.
BISTROVS JanisLAT/Jelgavas BJSSBB-553.
BIZHAN MaksimLAT/LIDOCB-551.
BRICS KristapsLAT/KYODAIAB-55-
BRITIKOVS DenissLAT/Jelgavas BJSSDB-273.
BRJAKINA JekaterinaEST/Audentese SpordiklubiDG+341.
BULAJEVS MaksimsLAT/JUDO CLUB SIGULDADB-345.
BUMEISTERS RaimondsLAT/sparsAB-667.
BUNDZENS AigarsLAT/AluksneAB-55-
BYKOV LeontiRUS/SSHOR UnionCB-387.
CERA Paula ElizaLAT/KYODAIAG-482.
CERBIKOVA LeldeLAT/AluksneBG+633.
CERBIKOVS NorbertsLAT/AluksneCB-557.
CHERNOBROVKIN DmitryLAT/BoskOBB-60-
DAUKULS EdvinsLAT/Jelgavas BJSSDB-30-
DE ANGELIS AnthonyLAT/MakkabiAB-603.
DELJANSKI IljaEST/MikadoCB-503.
DEMITSEV EdgarEST/DodzeBB-66-
DENISOV IljaLAT/LIDOBB+811.
DENISOV IljaLAT/LIDOAB-902.
DENISS ziznevskiLAT/LIDOCB-385.
DEVIKIS AleksisLAT/Jelgavas BJSSBB+812.
DIMITROVS aleksandrLAT/LIDOCB-552.
DOLGILEVICA UnaLAT/KYODAIAG-632.
DOLGILEVICS AndisLAT/KYODAIAB-501.
DREIMANIS RobertsLAT/LKSSAB-60-
DUKALSKIS EdgarsLAT/Jelgavas BJSSBB-733.
DUMPIS KristofersLAT/SALDUSCB-50-
EGOROV GeorgyRUS/SegunCB-42-
EGOROV GeorgyRUS/SegunBB-427.
EGOROV NikitaEST/Buffen-doCB-343.
EZERA EvitaLAT/LIDODG+343.
EZERA EvitaLAT/LidoCG-402.
FEDINA DarjaEST/BudolinnBG-48-
FEDOTOVS Eriks KristiansLAT/AluksneCB-507.
FETJUKOV VladislavEST/Buffen-doBB-665.
GAILITIS KlavsLAT/Adazu BJSSBB+815.
GAILÂNS Bruno LAT/JUDO CLUB SIGULDACB-383.
GAILÂNS PatriksLAT/JUDO CLUB SIGULDACB-425.
GALAKTIONOVS ArtjomsLAT/LKSSAB-731.
GALZONS NiklavsLAT/AluksneBB-50-
GAVRILIN DaniilEST/Buffen-doCB-625.
GOLOSHCHUK TarasEST/BudolinnDB-552.
GOLOVKO ArturEST/SK DodzeDB-345.
GOLUBKINS ArsenijsLAT/V.Zelonija Sporta skolaCB-555.
GRACKOVS AleksandrsLAT/MakkabiAB-815.
GRAUMANE EvelineLAT/LIDOBG-481.
GREBESH arturLAT/LIDOBB-602.
GRIGORJEVA OlgaLAT/V.B.Rigas Judo SkolaAG-575.
GRIGORJEVS ArtjomsLAT/Jelgavas BJSSDB-251.
GRIGORJEVS GermansLAT/V.Zelonija Sporta skolaBB-603.
GULITIS KristapsLAT/KYODAIAB-605.
GUTMANN KasparEST/DoCB-38-
HAKKARAINEN SanteriFIN/Jigotai JyväskyläAB-605.
HANNUS ReioEST/DoCB-42-
HANS RENARSLAT/JUDO CLUB SIGULDAAB-733.
HENDRIKSON EmiliaEST/AitadoDG-341.
HOLOPAINEN JussiFIN/Tikkurilan judokatAB-60-
HOLOSTÕH ArtjomEST/BudolinnBB-502.
HOLTSMEIER OliverEST/DoCB-427.
HOMENKO ARTJOMLAT/LIDOAB-66-
HROMENKOVS SergejsLAT/LKSSAB-60-
ILVES LisetteEST/DoDG-343.
ILVES SandraEST/DoCG+521.
INDENBERGS HENRIJSLAT/JUDO CLUB SIGULDABB-60-
ISAEV AlexanderRUS/SSHOR UnionCB-381.
ISAEV AlexanderRUS/SSHOR UnionBB-423.
IVANOV ArseniEST/TanukiCB-467.
IVANOV DenisLAT/LIDOAB-553.
JAANUS MartenEST/AitadoBB-735.
JAKIMOVA MariaEST/TanukiBG-572.
JAKIMOVA MariaEST/TanukiAG-577.
JANKOVSKA NikaLAT/JikanAG-633.
JAROSEVICS NikitaLAT/Jelgavas BJSSBB-812.
JAROSHEVITS DaniilEST/SK DodzeBB-815.
JAVORSKIS RobertsLAT/AluksneBB-423.
JEKABSONS JekabsLAT/SALDUSDB-341.
JEKABSONS JekabsLAT/SALDUSCB-341.
JELUFIMOV JegorEST/Buffen-doDB-347.
JENERTS ValtersLAT/Adazu BJSSBB-505.
JEREMEJEV ArturEST/SK DodzeCB-422.
JEREMEJEV ArturEST/SK DodzeBB-46-
JEREMEJEV ArturEST/SK DodzeBB-421.
JEREMEJEV DanielEST/SK DodzeDB-303.
JEREMEJEV DanielEST/SK DodzeCB-345.
JEVSTIGNEJEVA Eliza MarijaLAT/Adazu BJSSBG-523.
JEVSTIGNEJEVA Eliza MarijaLAT/Adazu BJSSAG-521.
JOLKIN NikitaEST/Audentese SpordiklubiDB-425.
JUNG SebastianEST/Toni Judokool EST CB-463.
JUROV NikitaEST/TanukiAB-66-
JUZEFOVICH antonijLAT/LIDOBB-462.
KALMUS JoosepEST/DoCB-347.
KALMUS SiimEST/DoBB-507.
KANGUR KaurEST/sk zenBB+813.
KAPULINS DenissLAT/JikanDB-381.
KAPUSTINA JelenaEST/AfinaBG+631.
KARKLINS ElvisLAT/AluksneBB-605.
KARPENKO KristinaEST/Buffen-doCG-52-
KARPOV AleksandrEST/BudolinnCB-553.
KARSAKOVA AnnaEST/Buffen-doCG+523.
KASK JanaryEST/AitadoBB+817.
KASKMAN StenEST/BudolinnBB-813.
KAZAKOVA DianaEST/KibuvitsAG-523.
KIISK EgertiEST/REIBB-507.
KINCHS EdvardsLAT/SALDUSBB-503.
KINCHS EdvardsLAT/SALDUSAB-502.
KIRNA KabrielEST/DoCB+703.
KISELEVSKIS ArtursLAT/Adazu BJSSCB-461.
KITSING ErikEST/SK DodzeDB-34-
KIVISTIK KaarelEST/AitadoCB-627.
KLINK ElenaEST/AitadoCG-403.
KOCETKOVS ArtursLAT/Jelgavas BJSSBB-557.
KOJUS DanielEST/AitadoBB-55-
KOLPAKOVA AlvinaEST/AfinaAG-52-
KONDAKOV NikitaRUS/SSHOR UnionBB-553.
KONDAKOV NikitaRUS/SSHUR UnionAB-557.
KOPELMAA MerilyEST/AitadoCG-45-
KOPPEL Kristian JaanEST/AitadoDB-425.
KOPÕLOV DmitriEST/BudolinnDB-302.
KORABEINIKOVA ElizavetaEST/KibuvitsBG-631.
KORABEINIKOVA ElizavetaEST/KibuvitsAG-63-
KORNEVS OLEGSLAT/JUDO CLUB SIGULDAAB-55-
KORNEVS OlegsLAT/JUDO CLUB SIGULDABB-55-
KORNIENKO AlexsanderEST/KibuvitsCB-34-
KORNIENKO ArtemEST/KibuvitsDB-25-
KORSHUNOVS Arsenijs LAT/JikanDB+553.
KOSTIUCHENKO OleksandrUKR/IVAZAR-KANIVAB-66-
KOTKAS Koit MarkusEST/DoDB-27-
KRAJEVICS ArtursLAT/Aluksne BB-557.
KREMM Erik KristoEST/Kuressaare KSKCB-38-
KRULL Jaan ErikEST/AitadoAB-73-
KUDIMOV FjodorEST/Buffen-doDB-30-
KUKLANE RichardEST/REIAB-90-
KULAKOVS AleksejsLAT/Adazu BJSSDB-252.
KULISS DanilaLAT/LKSSAB-811.
KUMM KonradEST/Audentese SpordiklubiBB-465.
KURM Karoliina EST/Spordiklubi BarraDG-34-
KURMISHEV RomanLAT/BoskOAB-903.
KUUSIK RanelEST/AitadoCB-347.
KUVAEV LeonidEST/BudolinnAB-73-
KUZMINOVS AntonsLAT/Jelgavas BJSSBB-463.
KUZNECOVA Julija LAT/Aluksne DG+342.
KUZNECOVA KristianaLAT/Adazu BJSSCG-453.
KVASHNINS ArtjomsLAT/sparsBB-465.
KÜNNAPUU Paul MartinFIN/Judo-KanBB-662.
LADÕGIN JevgeniEST/Audentese SpordiklubiDB+551.
LAIUS Toni RomerikEST/AitadoDB-463.
LAOS SiimEST/AltiaCB-505.
LAOS Simo EST/AltiaDB-273.
LARIONOV ArtemiEST/Audentese SpordiklubiBB-50-
LARIONOV ArtemiEST/Audentese SpordiklubiAB-507.
LAUFMANIS ArtursLAT/MakkabiBB-555.
LAUFMANIS ErnestsLAT/MakkabiCB-465.
LEBEDEVA AnnaLAT/IpponAG+701.
LEBEDEVS MarkussLAT/IpponCB-555.
LEITONE Keita LAT/Adazu BJSSBG-573.
LEITONE Keita LAT/Adazu BJSSAG-573.
LELEVS Gatis LAT/Adazu BJSSAB-55-
LEPIK KristiinaEST/sk zenCG-45-
LESTSENSKI TimurEST/Audentese SpordiklubiCB-425.
LI AndrejsLAT/V.Zelonija Sporta skolaBB-505.
LINDQVIST JonasFIN/ShirokawaAB-60-
LIOLACE DOBRULUBOVA KeitaLAT/AluksneCG-362.
LIPARD ViljarEST/Audentese SpordiklubiBB-501.
LIVS MartinsLAT/AluksneDB-342.
LIZUNOVA DarjaLAT/SingitajCG-452.
LIZUNOVS NikitaLAT/SingitajBB-60-
LOGINOVS RomansLAT/AluksneAB-55-
LYSIUCHENKO ANNAUKR/IVAZAR-KANIVBG-525.
MACHIKHIN ArtemEST/KibuvitsAB-73-
MADI Marko Uku TõduEST/DoCB-46-
MAIORS ValeriaEST/Buffen-doCG+52-
MARCINKEVICIUTE KamileLTU/KidanuiCG-522.
MARKITANE PatricijaLAT/AluksneBG-632.
MARKKANEN SamuliFIN/Vantaan JukaraAB-737.
MELIKOVS ArtjomsLAT/V.Zelonija Sporta skolaAB-733.
MELIKOVS MaksimsLAT/V.Zelonija Sporta skolaAB-663.
MELNICENKO VjaceslavsLAT/LKSSAB-737.
MELZOBA MontaLAT/AluksneAG-48-
MENDELSON SebastianEST/BudolinnDB-423.
MERKUSEV MartinEST/KibuvitsBB+817.
MERKUSEVS JegorsLAT/Jelgavas BJSSCB-34-
MESSEK Egert ErvinEST/AitadoAB-553.
MIHHAILOV AndreiEST/KibuvitsCB-703.
MIHHAILOVA DarjaEST/KibuvitsBG-521.
MIHHAILOVA DarjaEST/KibuvitsAG-522.
MIKK SamuelEST/DoCB+702.
MILLER GermanEST/TanukiBB-663.
MIROSNITSENKO AnnaEST/BudolinnCG-523.
MOVSISJAN ArmenEST/Audentese SpordiklubiAB-813.
MUST Erick-MarckEST/AitadoBB-815.
MÄGI ArgoEST/sk zenBB-607.
MÄGI RamonEST/Kuressaare KSKDB-30-
MÕSKO GrigoriEST/BudolinnAB-55-
NAGORNÕI LeonidEST/KibuvitsDB-34-
NAMAVIRS AndrejsLAT/KYODAIAB-505.
NARTISS UldisLAT/Adazu BJSSAB-607.
NEDVEDSKAJA NikaEST/TanukiAG-703.
NOORMETS RasmusEST/AitadoDB-427.
NOVIKOV JegorEST/BudolinnDB-383.
NURIEV DenielEST/Audentese SpordiklubiAB-661.
NURM Anna LiisaEST/DoCG-451.
NURM Anna LiisaEST/DoBG-48-
OMELIN RolanEST/SK DodzeDB-253.
OOL LiseteEST/sk zenDG+34-
OTTAS MartinEST/Tartu DOBB-737.
PAAT Jürgen-MadisEST/Kuressaare KSKDB-34-
PAJARI ViliFIN/Tikkurilan judokatBB-601.
PANKOV DanielLAT/BoskOBB-811.
PAPPEL RobertEST/OokamiCB-465.
PAVLJUTSENKO AleksandrEST/Audentese SpordiklubiAB-66-
PAVLOV PatrickEST/AitadoAB-603.
PELIH KirillEST/KibuvitsDB+552.
PETENBERG GermanFIN/Meido-kan HelsinkiBB-42-
PETKUN ruslanLAT/LIDOAB-73-
PETTAI Siim-JoosepEST/AitadoBB-735.
PIIRIKIVI AndrisEST/Zen DB-275.
PIKKMETS MarisEST/AitadoCG+522.
PIKULOVA Larina EST/AitadoBG-525.
PILT Karl JohannesEST/DoCB-622.
PODGORNYI MatveiRUS/SegunCB-387.
PODGORNYI MatveiRUS/SegunBB-425.
POLLI OliverEST/Toni Judokool EST CB-505.
POPOVITS MaksimEST/BudolinnDB-343.
POSTOL KirillEST/OokamiCB-421.
POSTOL KirillEST/OokamiBB-422.
POTAPOVS emilsLAT/LIDOCB-623.
POVODOV AndreiEST/budolinnDB-501.
POVODOV AndreiEST/budolinnDB-551.
PRANGLI Ats AndreasEST/OokamiCB-503.
PRIILINN-TÜRK Kar TaniEST/AitadoBB-813.
PRUUNLEP RobinEST/Kuressaare KSKDB-305.
PULKKA EricFIN/Vantaan JukaraAB-66-
PULKKA JensFIN/Vantaan JukaraAB-552.
PURS RobertsLAT/Aluksne CB-383.
PYYKKÖ MiskaFIN/Lahden JudoseuraAB-732.
PÂRUPIETIS KristapsLAT/SK ZiemeïblâzmaCB-382.
PÂRUPIETIS MârtinsLAT/SK ZiemeïblâzmaCB-342.
PÄSLANE ErikEST/AfinaAB-601.
PÕLDMAA AtsEST/AitadoBB-733.
RAAD Romet EST/Kuressaare KSKDB-553.
RAINIKS ArtursLAT/AluksneAB-817.
RAKOVS NikolajsLAT/AluksneBB-665.
RANDLANE PilleEST/sk zenCG-401.
RANNE Marek MartenEST/sk zenBB-731.
RAUD Ott AleksanderEST/Toni Judokool EST CB-385.
REVA RaimondsLAT/SingitajDB-387.
RIEKSTINS NikolaiEST/BudolinnBB-603.
RINKEVICA MilenaLAT/Jelgavas BJSSAG-631.
RISTMÄE JoonatanEST/DoAB-555.
RIZOVS AndrejsLAT/Adazu BJSSAB-503.
RJASKA NikitaLAT/AluksneCB-42-
ROGOVS DanilaLAT/LKSSAB-555.
ROSHTSHUPKIN MatveiEST/TanukiCB-42-
RUSSAKOV MaksimEST/SK DodzeDB-307.
RÕNDIN VladislavEST/Audentese SpordiklubiCB-502.
SAAR Karl MarkusEST/DoDB-423.
SAARM Franz StevenEST/DoDB-301.
SAFONOV ViktorEST/BudolinnAB-73-
SAHHAROV IgorEST/Buffen-doDB-30-
SAKSLADU MarcusEST/Audentese SpordiklubiAB-505.
SALONEN PihlaFIN/Fudoshin, PoriBG-482.
SALONEN PihlaFIN/Fudoshin, PoriAG-481.
SALONEN Jari-Matti EST/Do CB-467.
SAVELJEV VladimirEST/Buffen-doDB-347.
SAZONOVA AljonaEST/Buffen-doCG-363.
SAZONOVA AnastassiaEST/Buffen-doAG-575.
SCERBAKOVS VladimirsLAT/Jelgavas BJSSBB-463.
SEDLENIEKS MarisLAT/AluksneBB-663.
SELEDTSOV AleksanderEST/KibuvitsBB-552.
SELEDTSOV AleksandrEST/KibuvitsAB-55-
SELEDTSOV EvgeniiEST/KibuvitsDB-271.
SELEZNJOVA MarijaLAT/sparsBG-522.
SEMJONOV KonstantinEST/SK DodzeCB-70-
SEMJONOVS LeonardsLAT/JelgavaDB-427.
SEVTSOV GlebEST/KibuvitsCB-621.
SHADUROVA DanielaLAT/SingitajBG-442.
SHAPKIN SanderEST/AitadoBB-667.
SHENDEROV MaximLAT/BoskOAB-667.
SHISHKOV PavelRUS/SSHOR UnionAB-557.
SHISHKOVA EkaterinaRUS/SSHOR UnionBG-483.
SHISHKOVA Ekaterina RUS/SSHOR UnionCG-521.
SIDOROVS NikitaLAT/LKSSAB-66-
SIIM Ralf Oskar EST/spordiklubi BarraDB-385.
SILLAT GustavEST/AitadoDB-30-
SKOMOROHOVS AndrejsLAT/V.Zelonija Sporta skolaBB-551.
SKOMOROHOVS AndrejsLAT/V.Zelonija Sporta skolaAB-551.
SKUJA AleksandrsLAT/AluksneAB-665.
SMILDZINA DartaLAT/Adazu BJSSAG+702.
SMIRNOVS MaksimsLAT/Jelgavas BJSSBB-427.
SOBOLEVA ArinaEST/KibuvitsDG-342.
SOBOLEVA ArinaEST/KibuvitsCG-36-
SOBOLEVA JekaterinaEST/AfinaAG-483.
SOONISTE Saamuel EST/Tartu DoDB-343.
STOMA NikitaEST/SK DodzeAB-90-
STOMA aleksandrLAT/LIDOCB-423.
STRAUSS Fricis RobertsLAT/Adazu BJSSDB-30-
STRAUSS Janis EdgarsLAT/Adazu BJSSBB-46-
STRAZDISH JanisLAT/SamursCB+701.
STROM MariannaFIN/Lahden JudoseuraBG-401.
STROM MariannaFIN/Lahden JudoseuraBG-441.
STSEKOTIN FilippEST/Audentese SpordiklubiDB-277.
STUPKIN BorissEST/AfinaAB-663.
STUPKIN DenissEST/AfinaAB-607.
SUTIKA Marks LAT/Jelgavas BJSSBB-607.
SUURSILD JasperEST/AitadoCB-625.
SUURSILD JasperEST/AitadoBB-605.
SVILANS Gundars LAT/AluksneCB-507.
SÜLLA SimonEST/AitadoAB-901.
TALTS RasmusEST/OokamiCB-501.
TARASOVS ViktorsLAT/JikanCB-423.
TARKUS MeritEST/AitadoBG-523.
TARKUS MeritEST/AitadoAG-52-
TARNOVSKA NadinaLAT/AluksneAG-573.
TAUBE RaimondsLAT/Adazu BJSSAB-60-
TAUBE RihardsLAT/Adazu BJSSCB-462.
TIRMANIS KristensLAT/sparsAB-817.
TKACENKO Katrina LauraLAT/IpponAG-702.
TORV TaavetEST/AitadoAB-73-
TREI MarkusEST/Kuressaare KSKDB-303.
TREUMOV AleksandrEST/Buffen-doCB-427.
TROSCENKOVS DaniilsLAT/Jelgavas BJSSBB-467.
TSEREDNITSENKO AlexEST/budolinnAB-815.
TSVETKOVA AlinaEST/DoBG-633.
TÜKSAMMEL KarlEST/AitadoAB-813.
TÜRNA ArturEST/DoCB-42-
UFIMCEVA AleksandraLAT/IpponAG-48-
UIBO MärtEST/AitadoAB-73-
URBANOVICS MATISSLAT/JUDO CLUB SIGULDACB-46-
URBANOVICS MATISSLAT/JUDO CLUB SIGULDABB-46-
URBANS-ORBANS TomassLAT/IpponBB-555.
URSAKI RUSLANEST/KibuvitsCB-702.
VAHTRA TaironEST/ZenCB-38-
VAHTRA TavorEST/Zen DB-38-
VALUYSKIY MaratEST/TanukiDB-387.
VARDJA Daniel MarkusEST/AitadoAB-602.
VASILJEVS danilLAT/LIDOCB-701.
VASSILJEV IljaEST/KibuvitsCB-42-
VASSILJEV IljaEST/KibuvitsBB-42-
VEENSALU DanilEST/AitadoDB-461.
VEHMAS ViliFIN/Kirkkonummen judoseuraAB-73-
VESBERG KaurEST/Saaremaa SpordikoolDB-385.
VESSO Virginia EST/sk zenAG-63-
VILLAKO Karl-MartinEST/doDB-305.
VILLAKO MarkusEST/doCB-38-
VINOGRADOVS DanilaLAT/V.Zelonija Sporta skolaDB-382.
VINOGRADOVS NikitaLAT/V.Zelonija Sporta skolaCB-623.
VIRU Ralf-StivenEST/AitadoAB-735.
VITINSH RobertsLAT/V.B.Rigas Judo SkolaAB-812.
VOFROMEEVS NikitaLAT/Jelgavas BJSSBB-55-
VRUBLIAUSKAITE RamintaLTU/KazamichiAG-571.
VRUBLIAUSKAS AudriusLTU/KazamichiBB-425.
VÄIN AleksanderEST/Kuressaare KSKDB-383.
VÄIN AleksanderEST/Kuressaare KSKCB-38-
YARINOVSKIY MaksimLAT/SingitajBB-732.
YOUSEF SalmaFIN/ShirokawaBG+632.
YOUSEF SalmaFIN/ShirokawaAG-70-
ZADOROZNÕI AnatoliEST/Audentese SpordiklubiDB-422.
ZAITSEV VladimirEST/KibuvitsCB-343.
ZAITSEV JegorEST/Buffen-doCB-345.
ZANDAVA KristijanaLAT/SamursAG-701.
ZEILA MatissLAT/SamursCB-463.
ZEMENKOV RuslanEST/Audentese SpordiklubiBB-467.
ZICO AzizFIN/Lahden JudoseuraAB-66-
ZITNEV ArtjomEST/AfinaAB-55-
ZOLMANIS RichardsLAT/SALDUSDB-421.
ZOLMANIS RichardsLAT/SALDUSCB-42-